BIAŁKA TATRZAŃSKA

wiek 7-18 lat

Białka Tatrzańska to jedno z najlepszych centrów zimowych w Polsce. Miłośników białego szaleństwa przyciągnie ponad 30 doskonale przygotowanych, oświetlonych i sztucznie naśnieżanych tras, które zaspokoją potrzeby początkujących i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających uczestników. Dzięki systemowi TatrySki możecie korzystać aż z 5 kompleksów narciarskich: Kotelnica, Bania, Kaniówka, Jurgów Ski i Czorsztyn

I PROPOZYCJA

1. Obóz narciarski

Obóz przeznaczony dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nartami lub chcących kształcić swoje nabyte umiejętności. Codzienne 4-godzinne szkolenia na stokach Kotelnicy Białczańskiej w asyście wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. W trakcie trwania obozu nauczycie się: prawidłowej postawy ciała podczas jazdy, bezpiecznych upadków, skutecznego hamowania, kontrolowania prędkości, zjazdów pługiem oraz szusem, a także różnych technik skrętów. Dla grupy zaawansowanej i średniozaawansowanej podczas zajęć będzie można doskonalić nabyte już wcześniej umiejętności oraz poznać tajniki zaawansowanych skrętów ciętych i podstaw Freestyle. Do każdych zajęć przygotuje Was kreatywna rozgrzewka. Zapraszamy do wspólnego białego szaleństwa!

2. Obóz snowbodardowy 

Obóz przeznaczony dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze snowboardem lub chcących kształcić swoje nabyte umiejętności. Codzienne 4-godzinne szkolenia na stokach Kotelnicy Białczańskiej w asyście wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. W trakcie trwania obozu nauczycie się: prawidłowej postawy ciała podczas jazdy, bezpiecznych upadków, skutecznego hamowania, kontrolowania prędkości,zjazdów pługiem oraz szusem, a także różnych technik skrętów. Dla grupy zaawansowanej i średniozaawansowanej podczas zajęć będzie można doskonalić nabyte już wcześniej umiejętności oraz poznaćtajniki zaawansowanych skrętów ciętych i podstaw Freestyle. Do każdych zajęć przygotuje Was kreatywna rozgrzewka. Zapraszamy do wspólnego białego szaleństwa! (grupa snowboardowa przy większej ilości zapisanych dzieci).

 

Oprócz zajęć narciarskich Czekają Was: dwie wycieczki - do Zakopanego na Krupówki oraz do kompleksu basenów termalnych Terma Bania. Ponadto zorganizujemy Wam ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, karaoke, grę terenową „50”, wyścigi rzędów, gry planszowe i fabularne (Twister, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie).

 

ZAKWATEROWANIE:
DW 
„A.W. Dziadkowiec” -  góralski dom wczasowy położony w centrum Białki Tatrzańskiej. Pokoje 3-, 4-, 5-, 6- osobowe z łazienkami i TV. Na terenie obiektu: sala do gry w tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki oraz dart.

 

WYŻYWIENIE:
 3 posiłki dziennie + podwieczorek. Świadczenia rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu i kończą śniadaniem w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.

 

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień: Wyjazd autokarem z Poznania. Przejazd do Białki Tatrzańskiej. Zakwaterowanie uczestników, 

2-7 dzień: realizacja przedstawionego programu oraz szkolenie narciarskie i snowboardowe

8 dzień: śniadanie i wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Poznania i zakończenie zimowiska.

 

TERMIN I CENA:
17.02 - 24.02.2018 - 
1390 PLN / osobę

 

KARNETY NARCIARSKIE ORAZ WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU:
- DZIENNY Skipass Skipass – 8-15 lat ok. 65 zł; 16-18 lat 75 zł;
- wypożyczenie sprzętu narciarskiego (dzień/komplet) – ok. 35 PLN/os;
- wypożyczenie snowboardu (dzień/komplet) – ok. 50 PLN/os;
kask (dzień) ok 15 zł/os;

 

ŚWIADCZENIA:
- 7 noclegów w DW Dziadkowiec;
wyżywienie 3 x dziennie + podwieczorek + suchy prowiant na drogę powrotną;
transport autokarem z Poznania;
 ubezpieczenie;
- opieka wychowawców - instruktorów;
realizacja programu;
kaucja za karnet;

 

CENA NIE OBEJMUJE:
Wypożyczenia sprzętu oraz kosztów karnetów narciarskich.

 

MIEJSCE WYJAZDU:
Poznań, ul. Zwierzyniecka, parking przy Starym Zoo.

  

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
 
W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji.

 

ŚWIADCZENIA:
Każdy uczestnik musi posiadać odzież zimową, czapkę, ciepłe obuwie na zmianę, rękawiczki, strój kąpielowy, a także mały plecaczek na wycieczki oraz sprzęt, gogle, krem na mróz z filtrem, kask ochronny.
Wymagane jest zabranie legitymacji szkolnej.
Jeśli dziecko przyjmuje leki na stałę lub tymczasowo prosimy o taką informacje.
 Odbiór dziecka przez opiekuna prawnego lub osobę do tego upoważnioną.
Każdy uczestnik musi mieć wypełnioną kartę kwalifikacyjną.
Zalecamy nie zabierać na wyjazd cennych przedmiotów.

 

II PROPOZYCJA

1. Obóz paintballowy (10-12 lat) (13-18 lat) - 1299 zł

Co roku pokazujecie, że paintball zimą to świetna forma spędzania wolnego czasu. Podczas obozu będziecie mieli do wykorzystania aż 1250 kul. Zapewniamy Wam pełen osprzęt i umundurowanie. W trakcie rozgrywania scenariuszy paintballowych takich jak: Ochrona Prezydenta, Przejmowanie Zagajnika, Death Match czy Napoleonka powalczycie o flagę, bazę, przetrwanie własne i swojego zespołu. Ponadto w programie codzienne ogniska z pieczeniem kociołka, strzelanie z łuku i wiatrówki, nauka rozpalania ogniska, udzielania pierwszej pomocy oraz budowy obozowiska w warunkach zimowych. Dołącz do nas i poczuj prawdziwą adrenalinę!
Oprócz zajęć paintballowych Czekają Was dwie wycieczki - do Zakopanego na Krupówki oraz do kompleksu basenów termalnych Terma Bania. Ponadto zorganizujemy Wam ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, karaoke, grę terenową „50”, wyścigi rzędów, gry planszowe i fabularne (Twister, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie).

 

2. Obóz Termalny Relaks (7-12 lat) (13-18 lat) - 1399 zł

Celem obozu jest spotkanie ze sztuką oraz świetna zabawa podczas wizyty w Aquaparku. W ciągu codziennych 2-3 godzinnych bloków tematycznych, prowadzonych pod okiem wychowawców z Uniwersytetu Artystycznego poznacie zasady rysunku, stworzycie obrazy malarskie na papierze oraz podobraziu. Własnoręcznie wykonacie bransoletki, kolczyki czy wisiorki. Nauczycie się kompozycji rzeźbiarskiej, zaprojektujecie i ozdobicie własną koszulkę bądź torbę, którą pochwalicie się przed bliskimi. Reszta zajęć będzie dla Was miłą niespodzianką. Efekty Waszej pracy podsumuje wernisaż. Wszystkie swoje prace będziecie mogli zabrać ze sobą do domu.

Oprócz zajęć Teramlnego Relaksu czeka na Was wycieczka do Zakopanego na Krupówki. Ponadto zorganizujemy Wam ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, karaoke, grę terenową „50”, wyścigi rzędów, gry planszowe i fabularne (Twister, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie).

3. Warsztaty Plastyczne (7-12 lat) (13-18 lat) - 1199 zł

Gwarantowana świetna zabawa podczas wyjść do Termy Bania, Aquaparku Zakopane, Termy Szaflary i Termy Bukowina. Na miłośników wodnego szaleństwa czekają liczne zjeżdżalnie, fale wodne, groty z wodospadami, masaże wodne, jacuzzi, kąpiele w basenach sportowych, rekreacyjnych i termalnych z których nie wychodząc z wody będziecie mogli podziwiać panoramę Tatr (temperatura wody do 38°C). Maksymalna dawka wrażeń bez względu na warunki pogodowe! Bogaty program animacyjny.
Oprócz zajęć plastycznch czeka Was wycieczka do Zakopanego na Krupówki. Ponadto zorganizujemy Wam ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, karaoke, grę terenową „50”, wyścigi rzędów, gry planszowe i fabularne (Twister, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie).

 

TERMINY:
- 13.01 - 20.01
- 20.01 - 27.01
- 27.01 - 03.02
- 03.02 - 10.02
- 10.02 - 17.02
- 17.02 - 24.02

ZAKWATEROWANIE:
7 noclegów w dwóch ośrodkach wypoczynkowych. Ośrodek Wypoczynkowy „Groń” położony w miejscowości Groń. Noclegi w dwupiętrowych całorocznych domkach, w pokojach 3-,4-,5- i 6-osobowych z łazienkami oraz TV. Teren ośrodka monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej. Na terenie ośrodka: kawiarenka, pizzeria, bilard (płatny), stół do tenisa stołowego, stół do piłkarzyków oraz sala szkoleniowa przeznaczona na spotkania integracyjne i dyskoteki. DW „A.W. Dziadkowiec” - góralski dom wczasowy położony w centrum Białki Tatrzańskiej. Pokoje 2-, 3-, 4-, 5-, 6- osobowe z łazienkami i TV. Na terenie obiektu: sala do gry w tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki oraz dart. O dokładnym podziale zakwaterowania Rodzice będą informowani tydzień przed rozpoczęciem obozu.

 

PROGRAM FAKULTATYWNY:
- popołudniowe szusowanie na stoku dla osób jeżdżących – ok. 65 PLN/os.
- cena zawiera opiekę instruktorów, transport, skipass. Cena nie zawiera kosztu
wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego. (30 narty/35 snowboard PLN/os.)
- bitwa paintballowa – 45 PLN/os
cena zawiera osprzęt, umundurowanie oraz 150 kul.

 

ŚWIADCZENIA:
- wyżywienie całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) w restauracji ośrodka. Pierwszy posiłek - kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną;
- transport autokarem turystycznym;
- ubezpieczenie Signal Iduna S.A. – SKI;
- opieka wychowawcy - instruktora;
- realizacja programu;


INFORMACJE PRAKTYCZNE:
W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Cena nie zawiera dopłat za transport z miast wyznaczonych w rozkładzie jazdy. Prosimy zabrać ze sobą: krem na mróz z filtrem, wypełnioną kartę kwalifikacyjną z wpisanym numerem PESEL, legitymację szkolną, strój kąpielowy.

 

(alm.)