BIESZCZADY

wiek 7-18 lat

Ski Pass w cenie obozu!

W Bieszczadach można znaleźć spokój od miejskiego gwaru, krystalicznie czyste powietrze i dziką przyrodę. Wędrując przez drzemiące pod śniegiem lasy oraz oblodzone połoniny możemy poczuć się jakbyśmy przebywali w bajkowej krainie lodu.

 TERMINY:
- 13.01 - 20.01
- 20.01 - 27.01
- 27.01 - 03.02
- 03.02 - 10.02
- 10.02 - 17.02
- 17.02 - 24.02

 

CENA: 1049 zł

 

ZAKWATEROWANIE:
7 noclegów w Kompleksie Lesko SKI – Pensjonat pokoje 2-,3- i 4-osobowe z łazienkami i TV lub 5- osobowe domki typu „Chata” z łazienkami. Do dyspozycji: świetlica, kawiarnia z zapleczem gastronomicznym, stół do ping-ponga, piłkarzyki, WiFi.

 

PROGRAM:

1. Obóz narciarski / snowboardowy (7-12 lat) (13-18 lat)

Dzień 1: Przyjazd do Lesko SKI, obiadokolacja, zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne i wieczór integracyjny.

Dzień 2: Po śniadaniu sprawdzenie umiejętności narciarskich/snowboardowych, podział na grupy zaawansowania i szkolenie na stoku. Po obiedzie dekalog narciarski i snowboardowy oraz nauka smarowania, ostrzenia oraz konserwacji sprzętu. Po kolacji gra towarzyska z podziałem na drużyny. Zadaniem każdej ekipy będzie wyjaśnienie pozostałym graczom znaczenia słów za pomocą synonimów, antonimów i podpowiedzi, a także pokazywanie zawodów lub zwierząt, wyszukiwanie rymów, opisywanie znanych osobistości lub znalezienie jak najwięcej liczby wyrazów zaczynających się na tą samą literę.

Dzień 3: Po śniadaniu 4 - godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie Zorbing - Bumper Ball czyli nowa, szalona forma gry w piłkę. Uczestnicy wchodzą do dmuchanych kul, które gwarantują dużo śmiechu oraz solidną dawkę adrenaliny. Po kolacji dyskoteka tematyczna.

Dzień 4: Po śniadaniu 4 - godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie podział na dwie „Bieszczadzkie Drużyny Survivalowe”, które 200 m od ośrodka zbudują leśne szałasy, rozpalą ogień i przygotują potrawy dla swoich kolegów. Po kolacji wieczorne szusowanie oraz film instruktażowy, a dla chętnych wieczór pizzy.

Dzień 5: Po śniadaniu 4 - godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie strzelanie z broni pneumatycznej do tarczy i puszek oraz strzelanie z łuku do profesjonalnej tarczy. Po kolacji roztańczone i rozśpiewane karaoke.

Dzień 6: Po śniadaniu 4 - godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie przejażdżka skuterem śnieżnym oraz wyścigi rzędów na wesoło. Po kolacji wieczorne szusowanie oraz turniej gier na Xbox Kinect (Dance Central, Sport, Tekken).

Dzień 7: Po śniadaniu 4 - godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie zwiedzanie zapory na Jeziorze Solińskim oraz relaks na basenie Aquarius w Lesku. Po kolacji ognisko pożegnalne, podsumowanie obozu i wręczenie nagród oraz niezapomniana przejażdżka ratrakiem.

Dzień 8: Po śniadaniu, pobranie prowiantu na drogę, pożegnalna sesja zdjęciowa i powrót do domu.

 

2. Obóz Adrenalina (7-12 lat) (13-18 lat) 

Dzień 1: Przyjazd do Lesko SKI, obiadokolacja, zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne i wieczór integracyjny.

Dzień 2: Po śniadaniu gra terenowa „Skarb Biesa”. Po obiedzie śnieżny zjazd na byle czym – wykorzystamy stare opony, worki i inne dziwne urządzenia. Po kolacji gra towarzyska z podziałem na drużyny. Zadaniem każdej ekipy będzie wyjaśnienie pozostałym graczom znaczenia słów za pomocą synonimów, antonimów i podpowiedzi, a także pokazywanie zawodów lub zwierząt, wyszukiwanie rymów, opisywanie znanych osobistości lub znalezienie jak najwięcej liczby wyrazów zaczynających się na tą samą literę.

Dzień 3: Po śniadaniu kupowanie pamiątek w Lesku oraz kąpiel na basenie Aquarius. Po obiedzie Zorbing - Bumper Ball czyli nowa, szalona forma gry w piłkę. Uczestnicy wchodzą do dmuchanych kul, które gwarantują dużo śmiechu oraz solidną dawkę adrenaliny. Po kolacji dyskoteka tematyczna.

Dzień 4: Po śniadaniu dzień gier planszowych: Twister, Dixit, Założysz Się, Jenga, Uno, Prawo Dżungli oraz czas relaksu, opalania i wspólnego leniuchowania. Po obiedzie podział na dwie „Bieszczadzkie Drużyny Survivalowe”, które 200 m od ośrodka zbudują leśne szałasy, rozpalą ogień i przygotują potrawy dla swoich kolegów. Po kolacji wieczorne szusowanie oraz film instruktażowy, adla chętnych wieczór pizzy.

Dzień 5: Po śniadaniu wyprawa na Weremień w poszukiwaniu tropów zwierząt. Po obiedzie strzelanie z broni pneumatycznej do tarczy i puszek oraz strzelanie z łuku do profesjonalnej tarczy. Po kolacji roztańczone i rozśpiewane karaoke.

Dzień 6: Po śniadaniu bieszczadzki MasterChef. Po obiedzie przejażdżka skuterem śnieżnym oraz wyścigi rzędów na wesoło. Po kolacji wieczorne szusowanie oraz turniej gier na Xbox Kinect (Dance Central, Sport, Tekken).

Dzień 7: Po śniadaniu zimowe kino – 100% relaksu. Po obiedzie zwiedzanie zapory na Jeziorze Solińskim oraz relaks na basenie Aquarius w Lesku. Po kolacji ognisko pożegnalne, podsumowanie obozu i wręczenie nagród oraz niezapomniana przejażdżka ratrakiem.

PROGRAM FAKULTATYWNY:
- wizyta w parku linowym- 35zł/os
- wyprawa samochodami terenowymi 4x4 po bieszczadzkich lasach – 45 zł/os (samochody prowadzą przeszkoleni kierowcy)
b
itwa paintballowa- 35 zł/os (cena zawiera: sprzęt, umundurowanie oraz 150 kul)

 

ŚWIADCZENIA:
3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja, pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie + prowiant na drogę powrotną;
- ubezpieczenie Signal Iduna S.A. – SKI;
- opieka wychowawcy - instruktora;
- realizacja programu;

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe mogą ulec modyfikacji. Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. SKI PASS na cały pobyt jest całkowicie za darmo. Dla osób które wyrażają chęć jeżdżenia większej ilości godzin, istnieje możliwość spędzania czasu na stoku również po obiedzie czy kolacji zastępując wybrane zajęcia rekreacyjne.

(alm.)