CZARNA GÓRA

wiek 7-18 lat

Czarna Góra to coraz bardziej popularny region na turystycznej mapie Polski. Malownicze góry i profesjonalnie przygotowane stoki przyciągają miłośników białego szaleństwa. Narciarze i snowboardziści znajdą tutaj z pewnością stok i trasę odpowiadającą własnym umiejętnościom. Czarna Góra to około 10 km doskonale utrzymanych i naśnieżanych terenów zjazdowych.

TERMINY:
- 13.01 - 20.01
- 20.01 - 27.01
- 27.01 - 03.02
- 03.02 - 10.02
- 10.02 - 17.02
- 17.02 - 24.02

 

CENA: 1199 zł

 

ZAKWATEROWANIE:
7 noclegów w dwóch ośrodkach wypoczynkowych. Ośrodek Wypoczynkowy „Groń” położony w miejscowości Groń. Noclegi w dwupiętrowych całorocznych domkach, w pokojach 3-,4-,5- i 6-osobowych z łazienkami oraz TV. Teren ośrodka monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej. Na terenie ośrodka: kawiarenka, pizzeria, bilard (płatny), stół do tenisa stołowego, stół do piłkarzyków oraz sala szkoleniowa przeznaczona na spotkania integracyjne i dyskoteki. DW „A.W. Dziadkowiec” - góralski dom wczasowy położony w centrum Białki Tatrzańskiej. Pokoje 2-, 3-, 4-, 5-, 6- osobowe z łazienkami i TV. Na terenie obiektu: sala do gry w tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki oraz dart. O dokładnym podziale zakwaterowania Rodzice będą informowani tydzień przed rozpoczęciem obozu.

 

PROGRAM:

1. Obóz snowboardowy / narciarski grupa początkująca (7-12 lat) (13-18 lat)

Obóz przeznaczony dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze snowboardem. Codzienne 4 - godzinne szkolenia na stokach Czarnej Góry w asyście wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. 

W trakcie trwania obozu narciarskiego nauczycie się: prawidłowej postawy ciała podczas jazdy, bezpiecznych upadków, skutecznego hamowania, kontrolowania prędkości, zjazdów pługiem oraz szusem, a także różnych technik skrętów. Do każdych zajęć przygotuje Was kreatywna rozgrzewka. Instruktorzy pomogą Wam dobrać odpowiedni sprzęt, który po obozie będziecie umieli ustawiać i konserwować. Zapraszamy do wspólnego białego szaleństwa! 

Uwaga: Cena nie zawiera kosztu karnetów oraz wypożyczenia sprzętu narciarskiego!

2. Obóz snowboardowy / narciarski grupa średniozaawansowana i zaawansowana (7-12 lat) (13-18 lat)

Czekają na Was codzienne 4-godzinne zajęcia na stokach Czarnej Góry w asyście wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Podczas zajęć będziecie doskonalić nabyte już wcześniej umiejętności oraz poznacie tajniki zaawansowanych skrętów ciętych i podstaw Freestyle.

Uwaga: Cena nie zawiera kosztu karnetów oraz wypożyczenia sprzętu narciarskiego!

Dzień 1: Przyjazd do ośrodka, obiadokolacja, zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne i wieczór integracyjny.

Dzień 2: Po śniadaniu sprawdzenie umiejętności narciarskich/snowboardowych, podział na grupy zaawansowania oraz szkolenie na stoku. Po obiedzie dekalog narciarski i snowboardowy oraz nauka smarowania, ostrzenia i konserwacji sprzętu. Po kolacji turnieje zręcznościowe (Prawo Dżungli, Jenga, Tenis stołowy, Twister, oraz Ringo Bule).

Dzień 3: Po śniadaniu 4 - godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie relaks na basenie. Po kolacji gra towarzyska z podziałem na drużyny. Zadaniem każdej ekipy będzie wyjaśnienie pozostałym graczom znaczenia słów za pomocą synonimów, antonimów i podpowiedzi, a także pokazywanie zawodów lub zwierząt, wyszukiwanie rymów, opisywanie znanych osobistości lub znalezienie jak największej liczby wyrazów zaczynających się na tą samą literę.

Dzień 4: Po śniadaniu 4 - godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie strzelanie z broni pneumatycznej do tarczy i puszek oraz strzelanie z łuku do profesjonalnej tarczy. Po kolacji oraz film instruktażowy, a dla chętnych wieczór pizzy.

Dzień 5: Po śniadaniu 4 - godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie zjazd z najdłuższej w Polsce zjeżdżalni grawitacyjnej o wdzięcznej nazwie „Czarna Żmija” (950 metrów bezpiecznego i krętego toru Alpine Coaster) oraz wyścigi rzędów na wesoło. Po kolacji kolorowa dyskoteka tematyczna.

Dzień 6: Po śniadaniu 4 - godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie kąpiele na basenie. Po kolacji roztańczone i rozśpiewane karaoke.

Dzień 7: Po śniadaniu 4 - godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie gra terenowa oraz konkurs na najdłuższy zjazd ,,Red Bulla". Po kolacji ognisko pożegnalne, podsumowanie obozu, wręczenie nagród i wspólne selfie.

Dzień 8: Po śniadaniu, pobranie prowiantu na drogę, pożegnalna sesja zdjęciowa i powrót do domu.

 

PROGRAM FAKULTATYWNY:
2 – godzinne popołudniowe szusowanie na stoku– koszt około 59 PLN/os.
Cena zawiera opiekę instruktorów, transport, skipass. Cena nie zawiera kosztu
wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego.

 

ŚWIADCZENIA:
3 posiłki dziennie + podwieczorek w restauracji ośrodka. Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni- śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną.
- transport autokarem turystycznym;
- ubezpieczenie Signal Iduna S.A. – SKI;
- opieka wychowawcy - instruktora;
- realizacja programu;

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
Cena 6 – dniowego karnetu : ok. 369 PLN/os. 

Wypożyczenie sprzętu (dzień/komplet) - ok. 40 PLN/dzień 

(alm.)