REZERWACJE

 

 

1. Zaplanuj swoje wymarzone wakacje.


2. Wybierz interesującą ofertę i kliknij "Dalej" -  zielony przycisk obok ceny. Zapraszamy również do biura w Głogowie przy Galerii Dworcowej, gdzie wykwalifikowany doradca pomoże dobrać ofertę do potrzeb klienta.


3. Uzupełnij dane uczestników.


4. Wyślij zgłoszenie i poczekaj na kontakt naszego specjalisty, który potwierdzi dostępność i cenę usługi oraz przekaże informacje dotyczące płatności. Umowa wstępna oraz warunki uczestnictwa zostaną wysłane na adres e-mail, który podano w zgłoszeniu.


5. Zapłać za wczasy – tradycyjnym przelewem lub gotówką w naszym biurze. Na życzenie udostępnimy płatność online szyfrowanym certyfikatem SSL za pośrednictwem systemów Dotpay. Po dokonaniu wpłaty prześlij potwierdzenie na adres: but@intertranspks.com.pl. Brak otrzymania przez nas potwierdzenia wpłaty w wymaganym terminie spowoduje anulację rezerwacji.


6. Po otrzymaniu wpłaty rezerwacja zostanie potwierdzona. Na adres e-mail prześlemy podpisaną umowę. Należy zabrać ją ze sobą na lotnisko, ponieważ jest to potwierdzenie rezerwacji i na jej podstawie mona otrzymać dokumenty podróży. Zachowaj umowę do końca wycieczki, gdyż będzie potrzebna przy zakwaterowaniu i w drodze powrotnej na lotnisku.


7. Skontaktuj się z nami na 24 godziny przed podróżą w celu potwierdzenia godzin przelotu. Jeśli plan podróży ulegnie zmianie lub organizator przekaże dodatkowe, potrzebne dokumenty, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą wcześniej.


8. SPAKUJ WALIZKĘ, RUSZAJ W DROGĘ i BAW SIĘ DOBRZE!